BOTY

7. října 2009 v 17:15 | www.salon.cz |  trendy style
Každá žena miluje boty. Každá žena miluje boty od světových návrhářů, v nichž se chodí jako v bavlnce, přestože výška jehlového podpatku převyšuje 10 cm.
Dopřejete-li si čas od času luxus v podobě roztomilých střevíčků John Galliano, pantoflíčků Vivienne Westwood, lodiček Dolce & Gabbana nebo dokonale provedených kozaček Alexander McQueen, mám pro vás tip.
Italský internetový obchod Styledrops je místem, které zrychlí tep snad každé ženě. Stačí otevřít hlavní stránku a oči vám zajiskří nad seznamem zvučných jmen návrhářů. A co teprve až uvidíte všechny ty úžasné kousky, které obchod nabízí.
K botičkám ale také patří kabelky. Na stránkách Styledrops naleznete takové množství nejluxusnějších kabelek, až vám budou přecházet oči. A dokonce nechybí ani doplňky, jakými jsou sluneční brýle, pásky a peněženky.
Jediné, co spolehlivě dokáže zklidnit zrychlený tep a uhasit jiskru v oku, je pohled na cenu.
Ano, chceme-li si chodit jako v bavlnce na již zmíněném 10 cm vysokém podpatku, musíme sáhnout hodně hluboko do kapsy a kolikrát tam ani nedosáhneme. Nebudu lhát, že na stránkách Styledrops koupíte lodičky Prada za pusinku, ale možná vám padne do oka model, jehož cena přece jen onu jiskru v oku neuhasí.
Například černobílé pantoflíčky Vivienne Westwood za 226 USD, světle fialové lodičky téže značky za 214 USD nebo džínové pantoflíčky Dolce & Gabbana za 203 USD jsou hříchem, který si jednou za čas dopřát lze.
E-shop Styledrops využívá k doručení zboží služeb mezinárodní přepravní společnosti DHL Express. Zboží vám bude doručeno v časovém rozmezí 2 - 5 pracovních dnů a přirážka na cle činí 18 USD. Styledrops akceptuje karty Visa, Vise Electron a MasterCard. Platit lze také s PayPal, což je mezinárodní platební metoda, která dovoluje uživatelům platit přímo ze svého účtu. V případě nejasností se můžete obrátit přímo na webové stránky servisu pro zákazníky
(Zde vám e-mailem odpoví na jakýkoli dotaz - http://www.styledrops.com/interne/customers/payments.shtml)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama