uzasne klobuky

10. října 2009 v 9:00 | salon.cz |  trendy style
Proč se trochu neodvázat? Takovým módním odvázáním by mohlo být pořízení si nového klobouku.
Pokud vám k výběru nebude stačit nabídka domácích kamenných obchodů, možná zabrousíte do širých vod internetu, kde svoji tvorbu prezentuje mnoho kloboučníků. Z nich jsem pro vás vybrala tři, jejichž modely se mi pro letní odvázání zdály nejlepší.

Jednoduché, a tak elegantní
Prvním e-shopem je Harlem´s Heaven Hat Boutique. Klobouky z Harlem´s Heaven jsou elegantní a decentní. Rozhodně se nemusíte obávat, že v nich na sebe budete poutat příliš pozornosti kvůli extravaganci, která se často přisuzuje i velmi jednoduchým kloboukům. Klobouk z Harlemského nebe z vás zkrátka udělá dokonalou dámu.

V e-shopu Harlem´s Heaven můžete platit platebními kartami MasterCard, Visa a Visa Elektron. Ceny klobouků se pohybují v rozmezí 500 až 6000,- Kč a doručení do České Republiky je zdarma.
www.harlemsheaven.com

Hravé barvy a dekorace
Dvě dámy, Andrea Neville-Rolfe a Jemma Loveridge - kloboučnice z Anglie, nabízí ve svém krámku rovněž velice elegantní modely. Ale u elegance modely těchto dam teprve začínají, ta je následně rozvedena do okouzlujících tvarů a mnoha barev. Klobouky ve výrazných pastelových barvách s nápaditými aplikacemi květin a peří všech velikostí jsou elegantní a rozverné zároveň a jistě vyvolají o něco více pozornosti než zmíněné klobouky z Harlem´s Heaven. Pozornost je to na každý pád zasloužená, protože klobouky jsou opravdu krásné.
Jestli se vám některý z modelů zalíbí, objednat si jej můžete telefonicky, kdy se přímo dohodnete na způsobu platby a doručení. Jsem si jista, že personál je velmi ochotný.
www.ajhats.co.uk

Dokonalá krasavice
Je to klobouk, není to klobouk? Spíše ozdoba nebo jakási spona je třetím tipem na to, jak se pořádně módně vydovádět. Tyto skvosty vytváří designérka Yvette Jelfs z Edinburghu. Barevné ozdoby z mnoha různých peříček a květinek působí až nadpozemskou lehkostí. Do vlasů je zasadíte podobně jako čelenku, přičemž konstrukce je z ohebného materiálu, takže si ji snadno přizpůsobíte podle potřeby.

Nadýchaná peříčka dokáží hotová kouzla, v momentě z vás udělají neodolatelnou ženu vamp, oslnivou Hollywoodskou divu 30. let anebo éterickou baletku, téměř jako z Labutího jezera. Vyrazit si do společnosti s růžovou kaskádou květů ve vlasech chce přeci jen trochu odvahy, ale výsledek stojí rozhodně za to. Dokonce pouhá návštěva webových stránek, které fungují zároveň i jako e-shop, je díky nápaditému grafickému zpracování příjemný zážitek.

Cena luxusních ozdob do vlasů je jednotná - 3000,- Kč, jsou v ní zahrnuty i poplatky za poštovní služby za doručení zboží do Čech. E-shop Yvette Jelfs přijímá platební karty MasterCard, Visa a Visa Elektron.
www.yvettejelfs.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama